تبلیغات
امام و رهبر - بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب در رسانه ها ی جهانی
قالب وبلاگ قالب وبلاگ

امام و رهبر
 

به وبلاگ من خوش آمدید
 
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 7 اردیبهشت 1390 توسط علی جعفری زادگان

به گزارش فارس، حضرت امام خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح دیروز (شنبه) در دیدار پرشور هزاران نفر از مردم استان فارس در سخنان بسیار مهمی ضمن تبیین شرایط حساس كنونی دنیا و منطقه، با توجه به بیداری اسلامی، همه مردم و مسئولان را به حفظ اتحاد و انسجام و كار و تلاش بی‌وقفه، و بهانه ندادن به‌دست دشمنان نظام اسلامی توصیه و تأكید كردند: امروز، قوای سه‌گانه به‌ویژه دولت، حقاً و انصافاً در حال خدمت و تلاش هستند و ملت و رهبری همواره از خط كار و خدمت در كشور حمایت خواهند كرد؛ اما هرجا كه رهبری احساس كند از مصلحت بزرگی غفلت می شود، وارد خواهد شد و رهبری تا زنده است هیچ‌گاه نخواهد گذاشت در حركت عظیم ملت ایران به‌سوی آرمان‌ها، ذره‌ای انحراف ایجاد شود.

ایشان همچنین با تأكید بر اینكه اعضای دولت و شخص رئیس جمهور حقاً و انصافاً مشغول خدمت در كشور هستند خاطرنشان كردند: ملت و رهبری همواره از خط كار و خدمت حمایت می كنند و ملاك هم اشخاص نیستند بلكه ملاك اصلی خط كار و خدمت است.

بر همین اساس خبرگزاری آمریكایی آسوشیتدپرس در بازتاب سخنان رهبر انقلاب سعی كرد از این بخش از سخنان ایشان را كه فرمودند هرجا ضروری باشد اعمال نظر خواهند كرد، در جهت تخریب رئیس جمهور ایران استفاده كند.

نیویورك تایمز دیگر روزنامه آمریكایی بود كه به بازتاب اظهارات فرمانده كل قوا پرداخت و تیتر خود را به حمایت رهبر انقلاب از ریاست جمهوری ایران اختصاص داد.

این نشریه آمریكایی سپس این بخش از سخنان رهبری را مورد توجه قرار داد كه فرمودند تا من زنده هستم نخواهم گذاشت حركت ملت منحرف شود.

خبرگزاری آلمان دیگر رسانه غربی بود كه سخنان رهبر معظم انقلاب را پوشش داد و همان‏گونه كه از رسانه‌های غربی انتظار می‌رفت به گونه‌ای پرداخت كه حمایت فرمانده كل قوا از قوه مجریه مورد تاكید قرار نگیرد.

اما روزنامه صهیونیستی جروزالم پست با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در دیدار با مردم استان فارس به بخشی از سخنان ایشان اشاره كرد كه درباره تحولات خاورمیانه بود.

جروزالم پست به نقل از رهبر كشورمان نوشت غرب از قیام‌های خاورمیانه شگفت‎زده شده است.

روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت نیز به بازتاب سخنان رهبری پرداخت و به‎مانند دیگر رسانه‌های ضدایرانی به حمایت رهبر انقلاب از دولت اشاره‌ای نكرد و فقط به بخشی از فرمایشات معظم له اشاره كرد كه فرمودند هرزمان لازم باشد بر اساس مصلحت اعمال نظر خواهند كرد.

دیگر رسانه خبرگزاری فرانسه بود كه به بازتاب سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی در جمع مردم غیور استان فارس پرداخت.

.: Weblog Themes By Pichak :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک
قالب وبلاگقالب وبلاگ